Çerez İzinleri: BUSKİ’ye ait internet siteleri/mobil uygulamaları/mobil internet sitelerini kullanarak çerezlerin Politika kapsamında uyumlu şekilde kullanılmasına onay vermiş olursunuz. Elektronik cihazınızda Çerez uygulamalarımızı kabul etmek istemiyorsanız Çerez uygulamasını reddedebilirsiniz. Çerezleri reddetmeniz durumunda internet sitemiz veya mobil uygulamalarımız gerektiği gibi çalışmayabilir veya talep ettiğiniz hizmetlerin sunulması sırasında aksaklıklara neden olabilir. Daha fazla bilgi için tıklayın.
E-BUSKİ ABONE REHBERİ ALO 185
444 5 185
SU ANALİZ RAPORLARI OTOMATİK ÖDEME VEZNELERİ

2019 Yılı Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavına Katılacak Personel Listesi

BURSA SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLĞİ SINAVINA KATILACAK PERSONEL LİSTESİ
Mahalli İdareler Personelinin Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Esaslarına Dair Yönetmelik ve norm kadro esaslarıda dikkate alınarak unvanı, adedi, derece ve birimleri gösterilen münhal kadrolarına atama yapabilmesi için Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavının yapılması, 30.01.2019 tarihli ve E.3595 sayılı Genel Müdürlük onay yazısı ile uygun görülmüş olup sınava katılacak personel listesi ilan edilmiştir.
2019 YILI UZMANLIK SINAVINA KATILACAK PERSONEL LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI UNVANI-GÖREVİ EĞİTİM DURUMU BİRİMİ TALEP EDİLEN KADRO DERECESİ TALEP EDİLEN KADRO UNVANI TALEP EDİLEN BİRİM
1 ŞENER ÇAĞRİL V.H.K.İ LİSANS İKMAL VE STOK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
2 ASLI ÇİĞDEM ÖZCAN TEKNİKER LİSANS İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
3 HAKAN ORHAN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS MUHASEBE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
4 SELÇUK ŞİT BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS İKMAL VE STOK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
5 MUSTAFA KATIK BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS TAHSİLAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
6 DEMET BANU ÖZTÜRK ŞEF LİSANS TAHSİLAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
7 MEHMET TURGUT ÖZBAY BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS STRATEJİ GELİŞTİRME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
8 DEMET İLHAN MEMUR LİSANS TAHAKKUK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
9 SELİM OKTAR BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS İHALE VE ŞARTNAMELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
10 SÜLEYMAN YİĞİT MEMUR LİSANS SİVİL SAVUNMA UZMANLIĞI 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
11 ŞABAN AYDIN MEMUR LİSANS KESTEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
12 AYLA KONDU BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS MUHASEBE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
13 KAYA ALİ KARAKAYA VEZNEDAR LİSANS GÖRÜKLE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
14 HASAN ÇELİK VEZNEDAR LİSANS TAHSİLAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
15 HIZIR İLYAS UÇAN ŞEF LİSANS İDARİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
16 TÜLAY ATALAY ŞEF LİSANS İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
17 HÜSEYİN EKİN V.H.K.İ LİSANS 1. HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
18 FATİH BİTİRGİÇ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
19 CEMAL AVCI VEZNEDAR LİSANS İNEGÖL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
20 ABDULKADİR ÖZCAN ŞEF LİSANS İDARİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 UZMAN İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
 
               
               
2019 YILI ŞEFLİK SINAVINA KATILACAK PERSONEL LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI UNVANI-GÖREVİ EĞİTİM DURUMU BİRİMİ TALEP
EDİLEN
KADRO
DERECESİ
TALEP EDİLEN KADRO UNVANI TALEP EDİLEN BİRİM
1 ABAMÜSLİM CAN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ ÖN LİSANS TAHAKKUK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
2 SERDAL KILIÇ VEZNEDAR ÖN LİSANS TAHSİLAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
3 MURAT ÇİNAR VEZNEDAR LİSANS TAHSİLAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
4 SERKAN SEZİŞ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ ÖN LİSANS ABONE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
5 LEYLA OKYAY BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS TAHSİLAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
6 RAMAZAN ŞİMŞEK V.H.K.İ. LİSANS SAYAÇ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
7 OSMAN FİDAN V.H.K.İ. LİSANS SAYAÇ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
8 KEMAL GÜNEN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS SAYAÇ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
9 ŞERAFEDDİN TAYLAN KOR. VE GÜV. GÖR. LİSANS İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
10 YAŞAR DEMİRKOL BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS TAHAKKUK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
11 ARİF ETLİ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS ABONE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
12 FİKRET ALBAYRAK MEMUR LİSANS ABONE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
13 SÜLEYMAN GÖÇ MEMUR LİSANS 1.HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
14 HÜSEYİN ANIL MEMUR ÖN LİSANS İÇMESUYU ARITMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
15 TİMUR ŞAMARCI BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS İDARİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
16 ALİ TURHAN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS ÖZLÜK İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
17 HANDE GÜYEN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
18 ARİF SEVİNÇ MEMUR LİSANS MUHASEBE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
19 SEZER YILMAZ VEZNEDAR LİSANS TAHSİLAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
20 TURHAN UZUNBAŞ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS İDARİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
21 E.BENGÜ YENİDOĞAN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS İDARİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
22 GÖNÜL VURAL V.H.K.İ. LİSANS İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
23 KORAY ŞAHİNER BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS KARACABEY ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İŞLETMELER 2.BÖLGE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
24 ADLAN ÇELİK BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS ŞEBEKLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İŞLETMELER 2.BÖLGE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
25 FİDAN TURGUT V.H.K.İ. ÖN LİSANS İZNİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İŞLETMELER 2.BÖLGE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
26 EYUP ÇOBAN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ ÖN LİSANS M.KEMALPAŞA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İŞLETMELER 2.BÖLGE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
27 EYÜP ÖZBURSA BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS M.KEMALPAŞA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İŞLETMELER 2.BÖLGE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
28 ŞAHİN DAYAN VEZNEDAR LİSANS HARMANCIK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İŞLETMELER 2.BÖLGE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
29 KAMİL BİLGİLİ MEMUR LİSANS İNEGÖL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İŞLETMELER 2.BÖLGE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
30 YASİN YARDIMCI VEZNEDAR LİSANS GÜRSU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İŞLETMELER 1.BÖLGE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
31 ÜMİT ÖZSOY V.H.K.İ. LİSANS GÜRSU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İŞLETMELER 1.BÖLGE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
32 HÜSEYİN BİLBEY BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS GÖRÜKLE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İŞLETMELER 1.BÖLGE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
33 ERHAN YILDIZ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS SATINALMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF İŞLETMELER 1.BÖLGE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
34 İBRAHİM UĞURLU BİLGİSAYAR İŞLETMENİ LİSANS 1.HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ 3 ŞEF BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
35 LALE KÜÇÜK MEMUR ÖN LİSANS 1.HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ 3 ŞEF BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
36 RASİM ŞAHİN VEZNEDAR ÖN LİSANS TAHSİLAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
37 GÜNGÖR ALAN MEMUR LİSANS BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
38 OKTAY SEKKİN MEMUR ÖN LİSANS İKMAL VE STOK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
39 SEÇKİN HATİPOĞLU VEZNEDAR LİSANS TAHSİLAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI
40 NESLİHAN KOKÇU V.H.K.İ. LİSANS TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI 3 ŞEF TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI
41 NECİP AY MEMUR LİSANS 1.HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ 3 ŞEF 1.HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ
42 EYUP MURAT KARAGÜL MEMUR YÜKSEK LİSANS BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 ŞEF BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
43 ESRA SÖNMEZOĞLU V.H.K.İ. ÖN LİSANS 1.HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ 3 ŞEF ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI

        

 

2019 YILI UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINA KATILACAK PERSONEL LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI UNVANI-GÖREVİ EĞİTİM DURUMU BİRİMİ TALEP EDİLEN KADRO DERECESİ TALEP EDİLEN KADRO UNVANI TALEP EDİLEN BİRİM
1 NACİ SASON V.H.K.İ LİSANS BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI 5 BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
2 GÜVEN UZGUR BİLGİSAYAR İŞLETMENİ MESLEK LİSESİ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI 3 TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
3 BÜLENT KILIÇ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ ÖN LİSANS SAYAÇ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 TEKNİKER (MEKATRONİK) SAYAÇ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
4 BİROL KURHAN V.H.K.İ MESLEK LİSESİ YAPIM İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 4 TEKNİSYEN (ELEKTRİK-ELEKTRONİK) YAPIM İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
5 ERDOĞAN DİNÇEL MEMUR ÖN LİSANS RUHSAT VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 TEKNİKER (TARIM) RUHSAT VE DENETİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
6 ŞÜKRAN DAŞOĞLU ŞEF ÖN LİSANS ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SİSTEMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 TEKNİKER (TARIM) SU İLT.HAT.DEP.POM.BAK.ONR. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
7 NİHAT ALTIN TEKNİSYEN ÖN LİSANS ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SİSTEMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 TEKNİKER (TARIM) SU İLT.HAT.DEP.POM.BAK.ONR. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
8 ZEHRA YILDIRIM KORKMAZ V.H.K.İ ÖN LİSANS TAHSİLAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 TEKNİKER (TARIM) SU İLT.HAT.DEP.POM.BAK.ONR. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
9 BEYTULLAH GÖNÜL TEKNİSYEN ÖN LİSANS SU İLT.HAT.DEP.POM.BAK.ONR. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 TEKNİKER (TARIM) SU İLT.HAT.DEP.POM.BAK.ONR. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
10 İSMAİL MÜFTÜOĞLU SÜRVEYAN ÖN LİSANS SU İLT.HAT.DEP.POM.BAK.ONR. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 TEKNİKER (TARIM) SU İLT.HAT.DEP.POM.BAK.ONR. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
11 COŞKUN SAKİN SÜRVEYAN ÖN LİSANS ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SİSTEMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 TEKNİKER (TARIM) SU İLT.HAT.DEP.POM.BAK.ONR. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
12 MURAT YALIN TEKNİSYEN ÖN LİSANS İKMAL VE STOK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 TEKNİKER (TARIM) SU İLT.HAT.DEP.POM.BAK.ONR. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
13 MURAT ÖZDEMİR TEKNİSYEN ÖN LİSANS SU İLT.HAT.DEP.POM.BAK.ONR. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 1 TEKNİKER (TARIM) SU İLT.HAT.DEP.POM.BAK.ONR. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
14 ERGİN GÖKBALKAN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ ÖN LİSANS TAHSİLAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 TEKNİKER (BİLGİSAYAR DONANIM) TAHSİLAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
15 YÜKSEL MUSAOĞLU MEMUR MESLEK LİSESİ İZNİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 3 TEKNİSYEN (ELEKTRİK) İZNİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
16 ENGİN KOCABAŞ V.H.K.İ ÖN LİSANS İNEGÖL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 4 TEKNİKER (HABERLEŞME) İNEGÖL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ