E-BUSKİ ABONE REHBERİ ALO 185
444 5 185
SU ANALİZ RAPORLARI OTOMATİK ÖDEME VEZNELERİ

Bolu Belediyesi'nden BUSKİ'ye ziyaret

Bolu Belediyesi'nden  BUSKİ'ye ziyaret

Bolu Belediye Başkanlığı'ndan gelen bir grup heyet, BUSKİ Genel Müdürlüğü Akışkan Yataklı Çamur Yakma Ve Enerji Elde Etme Tesisi'ni ziyaret etti.  Konuk heyet, tesiste incelemelerde bulunarak, çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Ziyaretlerinin verimli geçtiğini belirten Bolu Belediyesi heyeti, BUSKİ’nin çalışmalarını takip ve takdir ettiklerini vurguladı.

Bolu Belediye Başkanlığı'ndan gelen bir grup heyet, BUSKİ Genel Müdürlüğü Akışkan Yataklı Çamur Yakma Ve Enerji Elde Etme Tesisi'ni ziyaret etti.  Konuk heyet, tesiste incelemelerde bulunarak, çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Ziyaretlerinin verimli geçtiğini belirten Bolu Belediyesi heyeti, BUSKİ’nin çalışmalarını takip ve takdir ettiklerini vurguladı.

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Necmi ARMAN,  Çevre Koruma Müdürü Adnan DEMİREL ve Kimya Mühendisi Hakan HORASAN'dan oluşan konuk heyet, BUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Devrim İZGİ'den tesisle ilgili bigi aldı.

BUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Devrim İZGİ, Akışkan Yataklı Çamur Yakma ve Enerji Elde Etme Tesisi'nin alanında Türkiye'de örnek bir tesis olduğuna dikkat çekti. İZGİ, ileri teknolojilerin kullanıldığı tesiste aynı zamanda elektrik enerjisinin de üretildiğini ifade etti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Necmi ARMAN, BUSKİ’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve çok başarılı bulduklarını vurguladı. Konuk heyet, gösterilen konukseverlikten  ötürü BUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Devrim İZGİ'ye teşekkür etti.(07.02.2018)

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BUSKİ

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER

ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ