E-BUSKİ ABONE REHBERİ ALO 185
444 5 185
SU ANALİZ RAPORLARI OTOMATİK ÖDEME VEZNELERİ

BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı görevine veda etti

BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı görevine veda etti

Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde BUSKİ Genel Müdürlüğü görevini yürüten BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı görevine veda etti. Çetinavcı'nın yerine BUSKİ Genel Müdürlüğü'ne Genel Müdür Yardımcısı Güngör Gülenç vekalet edecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde BUSKİ Genel Müdürlüğü görevini yürüten BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı görevine veda etti. Çetinavcı'nın yerine BUSKİ Genel Müdürlüğü'ne Genel Müdür Yardımcısı Güngör Gülenç vekalet edecek.

2004 yılından bu yana BUSKİ Genel Müdürlüğü görevinde bulunan Çetinavcı, meslek yaşamına, 1985 yılında Ankara DSİ Genel Müdürlüğü Proje ve inşaat Dairesi başkanlığı GAP (Güneydoğu Anadolu Projesi) Şube Müdürlüğü'nde mühendis olarak başladı.

1992 yılında DSİ Bursa 1. Bölge Müdürlüğü Barajlar ve HES Şube Müdürlüğü'nde Proje Mühendisi, 1994'te DSİ Bursa 1. Bölge Müdürlüğü Proje Şube Müdürlüğü'nde  Sulama ve Drenaj Baş Mühendisi, 1999 yılında ise DSİ Bursa 1.  Bölge Müdürlüğü'nde Etüd Proje Şube Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

2003 yılında DSİ Bursa Bölge Müdür Yardımcılığı görevine getirilen Çetinavcı, 2004 yılından bu yana BUSKİ Genel Müdürlüğü görevinde bulunuyordu.

Görevimi yerine getirmiş olmanın iç huzuruyla; Hoşçakalın…

Meslek yaşamıma 1983 yılında DSİ Genel Müdürlüğü Yeraltı Suları Daire Başkanlığı'nda başladım. 1987 yılı itibarıyla Bursa DSİ 1.Bölge Müdürlüğü'nde Proje Mühendisi,Baş Mühendis,Şube Müdürü ve Bölge Müdür Yardımcılığı görevlerini sürdürerek,su yapıları konusunda Bursa’mıza hizmette bulunmanın gayretinde oldum.

2004 yılında,kendisini rahmetle ve saygıyla andığım dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin Bey'le göreve başladım.BUSKİ Genel Müdürlüğü görevimi,2009-2017 arasında Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Bey'le sürdürdüm.  Zaman zaman kendisine "ağabey" diye hitap ettiğim, rahmetli Hikmet Şahin'e Allah'tan rahmet, yine birlikte çalıştığım Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye sağlık,sıhhat ve afiyetler diliyorum.                                         

Göreve yeni seçilen Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş Bey'e de hizmetlerinde muvaffakiyetler diliyorum.

Bu vesileyle, her güzel başlangıcın mutlaka bir sonunun olacağından hareketle, 13.5 yıldır sürdürdüğüm BUSKİ Genel Müdürlüğü’nden bugün itibarıyla yıllık izinlerimi müteakiben emekliye ayrılma kararı aldım.

Bursa’mıza sağlıklı bir çevre için; kesintisiz ve içilebilir nitelikte su temin etmek, atık su ve yağmur sularını çevreye zarar vermeden uzaklaştırarak, derelerimizi temiz akıtmak ve altyapı konularında gelinen noktalarda bir bürokrat olarak verilen sorumlulukları yerine getirmenin gayretinde bulunduğumu belirtmek istiyorum.                                                           

BUSKİ Genel Müdürü olarak, bugüne kadar bizlere destek olan Belediye Başkanlarımıza, belediye çalışanlarımıza, genel kurul üyelerimize, muhtarlarımıza, yönetici konumundaki mesai arkadaşlarım, sahada çalışan değerli kardeşlerim, masa başında görevli büro çalışanlarım ve güvenlik personeliyle diğer tüm hizmetlerde görevli çalışma arkadaşlarıma, saygı, sevgi ve sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.

Bu arada, temsiliyet makamında bulunmamın getirdiği iş yoğunluğu nedeniyle, sahada çalışan çok kıymetli çalışma arkadaşlarımı gerektiğince ziyaret ederek hal ve hatırlarını soramadım.  Her bir çalışanımın benim gözümde büyük BUSKİ ailesinin değerli bireyi olduğunun bilinmesini isterim.Ben herkese hakkımı helal ediyorum. Bütün değerli mesai arkadaşlarımdan da haklarını helal etmelerini diliyorum.  

Görevimi yerine getirmiş olmanın iç huzuruyla, hepinize en içten selamlarımı iletir, her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim.

Hepiniz Allah’a emanet olunuz… (04.12.2017)

İsmail Hakkı ÇETİNAVCI

       Genel Müdür

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ