E-BUSKİ ABONE REHBERİ ALO 185
444 5 185
SU ANALİZ RAPORLARI OTOMATİK ÖDEME VEZNELERİ

BUSKİ personeline "ileri excel uygulamaları" eğitimi

BUSKİ personeline

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nca, BUSKİ personeline, “İleri Excel Eğitimi” verildi. Eğitim seminerinde, excel ile en karmaşık iş problemlerinin, excel formülleri ile rahatlıkla çözülebileceğine işaret edildi.

 

BUSKİ Sistem ve Donanım Bakım Servis Sorumlusu Ömer YÜKSEL’in sunumuyla gerçekleştirilen seminerde, ileri excel uygulamaları ile manuel olarak yapılması uzun süreçler gerektiren işlemlerin, çok kısa sürede yapılabildiğine vurguda bulunuldu.

Excel ile en karmaşık iş problemlerinin; excel formülleri, excel fonksiyonları, excel makroları, excel kısa yolları ve diğer excel teknikleri ile rahatlıkla çözülebileceğini belirten YÜKSEL, “Çağın gerekliliği olarak iş dünyası ve bireysel alandaki faaliyetlerin tamamının elektronik ortamda takip edildiği günümüzde,  ileri excel uygulamalarını bilmek adeta zorunluluk haline gelmiştir. Excel, her türlü veriyi etkin olarak sayısal verileri liste ve tablo halinde muhafaza eden bir hesap tablosu programıdır. Excel ile büyük veri gruplarını grafik şeklinde görselleştirmek, anlaşılır olmasını sağlamak, özetleyebilmek, sıralayabilmek ve sorgulayabilmek mümkündür.” diye konuştu.

Seminer kapsamında, BUSKİ personeli gruplar halinde eğitime tabi tutuldu. (28.12.2017)

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ