E-BUSKİ ABONE REHBERİ ALO 185 SU ANALİZ RAPORLARI OTOMATİK ÖDEME VEZNELERİ

BUSKİ'den öğrencilere staj desteği

BUSKİ'den öğrencilere staj desteği

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim ve Kalite Şefliği’nin sorumluluğunda BUSKİ’de stajlarını gerçekleştiren öğrenciler, çalışma hayatına hazırlıkta önemli bir deneyimi yerine getiriyor.  Temmuz 2017 yaz döneminde BUSKİ’de staj gören 20 üniversite öğrencisi, BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin vizyonuyla büyük altyapı projelerine imza atan BUSKİ Genel Müdürlüğü, iş hayatına ilişkin ilk deneyimlerin edinilmesinde önemli işleve sahip bulunan staj desteğiyle de meslek lisesi ve üniversite öğrencilerine hizmet veriyor.

Her eğitim-öğretim yılında kapılarını öğrencilerine açan BUSKİ’de, İnsan Kaynakları Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim ve Kalite Şefliği’nin sorumluluğunda yaz dönemi stajını başarıyla tamamlayan 20 üniversite öğrencisi, BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI’yı ziyaret etti.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nden İstanbul Teknik Üniversitesi’ne, Uludağ Üniversitesi’nden Kırklareli Üniversitesi’ne, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde öğrenim gören öğrenciler, BUSKİ’nin sağladığı imkan nedeniyle ÇETİNAVCI’ya teşekkür etti.

Bursa Büyükşehir Belediyesi  ve BUSKİ’nin sağladığı staj imkanının, çalışma hayatına hazırlıkta önemli bir deneyim oluşturduğunu belirten öğrenciler, birimler arasında düzenlenen oryantasyon eğitimle BUSKİ’nin genel çalışma sistematiğine ilişkin fikir edindiklerini dile getirdiler.

BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI da öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, BUSKİ’nin abone sayısı, işlem hacmi ve yatırım büyüklükleri gibi kriterler bağlamında, Türkiye’deki su ve kanalizasyon idareleri arasında çok önemli bir konuma sahip olduğunu dile getirdi.

2014’ten bu yana 554’ü üniversite, 312’si de meslek lisesi öğrencisi olmak üzere 866 öğrenciye staj verdiklerini ifade eden ÇETİNAVCI, öğrencilerin BUSKİ’de gördükleri stajın çalışma hayatlarına ışık tutacağını da sözlerine ekledi.

BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI ziyaretin ardından öğrencilere, BUSKİ eğitim setinden oluşan hediye paketlerini takdim etti.

Öğrencilerin BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI’yı ziyaretinde Genel Müdür Yardımcısı Adem VURAL, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Mustafa CEYLAN ile İnsan Kaynakları Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim ve Kalite Şefi Gönül VURAL da hazır bulundu. (08.09.2017)

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ