BUSKİ Genel Müdürlüğü - BUSKİ'ye şampiyonluk teşekkürü

load load load
HABERLER
HABERLER

BUSKİ'ye şampiyonluk teşekkürü

BUSKİ'ye şampiyonluk teşekkürü

Avrupa Masa Tenisi Birliği’nin Kadınlar Kupası’nda şampiyon olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Bayan Masa Tenisi Takımı, Bursa’nın gururu oldu. Bursa Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisi Başantrenörü Mehmet ASLAN, şampiyonlukta verilen destek nedeniyle BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI ve Genel Müdür Yardımcısı Adem VURAL’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

 


(ETTU)

Avrupa Masa Tenisi Birliği’nin (ETTU) Kadınlar Kupası’nda şampiyon olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Bayan Masa Tenisi Takımı, Bursa’nın gururu oldu. Bursa Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisi Başantrenörü Mehmet ASLAN, şampiyonlukta verilen destek nedeniyle BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI ve Genel Müdür Yardımcısı Adem VURAL’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Avrupa Masa Tenisi Birliği’nin (ETTU), Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü Masa Tenisi Salonu’nda düzenlediği ETTU Kadınlar Kupası finali rövanş maçında TİGEM Spor’u 3-2 yenerek şampiyonluk kupasını kazanan Bursa Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisi Takımı, Bursa’nın gururu oldu.

Kazanılan şampiyonluk vesilesiyle BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI ve Genel Müdür Yardımcısı Adem VURALl’ı ziyaret eden Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisi Başantrenörü Mehmet ASLAN, verilen destek nedeniyle BUSKİ’ye teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyespor Bayan Masa Tenisi Takımı’nın şampiyon olduğu maçın BUSKİ Masa Tenisi Salonu’nda oynandığını belirten ASLAN, “Masa tenisi takımımız bu şampiyonlukla büyük bir başarıya imza attı. Şampiyonluğa giden yolda zorlu mücadeleler veren takımımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Recep ALTEPE’nin desteklerini her zaman yanında buldu. Bu nedenle kendisine müteşekkiriz. Aynı şekilde BUSKİ Genel Müdürlüğümüz de sağladığı fiziki ortam ve manevi destekleriyle bizlere güç verdi. Ben bu vesileyle BUSKİ Genel Müdürümüz Sayın İsmail Hakkı ÇETİNAVCI ve Genel Müdür Yardımcımız Adem VURAL’ın şahsında BUSKİ camiasına teşekkür ediyorum.  ETTU Kadınlar Kupası Şampiyonluğu’nun yanısıra; Süper Lig Bayanlar Şampiyonluğu ve Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonluğu’nu da kazanan  masa tenisi takımımız, Bursa’nın gururu.” diye konuştu.

BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Büyükşehir Belediyespor  Bayan Masa Tenisi Takımı’nın elde ettiği şampiyonluğun gurur verici olduğunu belirtti.

Büyükşehir Belediyesi’nin vizyonuyla altyapı, şehircilik, tarih, kültür, sanat ve sportif faaliyetlerde önemli başarılara imza atıldığını dile getiren ÇETİNAVCI, masa tenisinde elde edilen başarıya, BUSKİ Masa Tenisi Salonu’nun ev sahiplikte bulunmasının kendilerini mutlu ettiğini vurguladı. (15.05.2017)

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BUSKİ

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER

ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ