E-BUSKİ ABONE REHBERİ ALO 185 SU ANALİZ RAPORLARI OTOMATİK ÖDEME VEZNELERİ

İlçelerde yatırım devam ediyor

İlçelerde yatırım devam ediyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü’nün çalışmaları yerinde incelemek ve çalışanlar arasında motivasyon oluşturabilmek amacıyla ilçe şube müdürlükleri nezdinde başlattığı gezi programının bu seferki durağı, Keles oldu.

Büyükşehir Belediyesi’nin vizyonuyla Bursa’nın altyapı ağını gelecek yıllara taşımayı hedefleyici nitelikteki büyük yatırımlara imza atan BUSKİ Genel Müdürlüğü, ilçelerdeki çalışmalarına tüm hızıyla devam  ediyor. Kamu kurumu olmanın verdiği sosyal sorumluluk bilinci ile ilçelerdeki altyapı sorunlarının bir an önce çözüme kavuşturulabilmesi için yatırımları yerinde takip ediyor.

Mart 2014’te yürürlüğe giren Bütünşehir Yasası ile sorumluluk alanlarına giren 10 ilçede yatırım seferberliği başlattıklarını belirten BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI, diğer ilçelerde olduğu gibi Keles’te de altyapı çalışmalarına ve yatırımlarına hız verdiklerini vurguladı.

2017 yatırım bütçesinin ağırlıklı olarak ilçelere yatırım projelerine ayrıldığını belirten ÇETİNAVCI, bu kapsamda Keles’te içme suyundan kanalizasyona kadar birçok yatırımın devam ettiğini belirtti.

Programı kapsamında Keles Belediye Başkanı Mehmet TEKE’yi de makamında ziyaret eden BUSKİ Genel Müdürü ÇETİNAVCI, BUSKİ’nin Keles’te gerçekleştirdiği yatırımları değerlendirdi.

BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI'nın Keles ziyaretlerinde; BUSKİ Genel Müdür Yardımcısı, Adem VURAL, İşletmeler İkinci Bölge Daire Başkanı Orhan ÇAĞLAYAN, Kanalizasyon Daire Başkanı Mesut BOZ, Abone İşleri Dairesi Başkanı Cemal SEVİNÇ, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Mustafa CEYLAN, İnsan Kaynakları Şube Müdürü Ahmet ASLAN da hazır bulundu.(03.08.207)

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ