BUSKİ Genel Müdürlüğü - VM Medical Park Hastanesi’nden BUSKİ çalışanlarına sağlık hizmeti

load load load
HABERLER
HABERLER

VM Medical Park Hastanesi’nden BUSKİ çalışanlarına sağlık hizmeti

VM Medical Park Hastanesi’nden BUSKİ çalışanlarına sağlık hizmeti

BUSKİ Genel Müdürlüğü ile VM Medical Park Bursa Hastanesi arasında imzalanan protokol uyarınca, BUSKİ çalışanları, VM Medical Bursa Hastanesi’nin sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilecek. Protokolü, BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI ile VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin ARSLAN imzaladı.

BUSKİ Genel Müdürlüğü ile VM Medical Park Bursa Hastanesi arasında imzalanan protokol uyarınca, BUSKİ çalışanları, VM Medical Bursa Hastanesi’nin sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilecek. Protokolü, BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI ile VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin ARSLAN imzaladı.

Çalışanlarının sağlıklarına büyük önem verdiklerini belirten Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı ÇETİNAVCI, VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin ARSLAN’a sağlanan sağlık imkanı nedeniyle teşekkür etti.

VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin ARSLAN da sağlık kuruluşunun marka kuruluşu olarak hizmetin en iyisini hedeflediklerini belirterek, bu kapsamda, BUSKİ gibi büyük bir kamu kurumunun çalışanlarına da sağlık hizmeti sunacak olmalarının mutluluğunu yaşadıklarını vurguladı.

Törende BUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Adem VURAL, BUSKİ Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem YILDIZ, VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Esra MOLLA, Pazarlama Müdürü İrfan DOĞAN ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Didem ARAS da hazır bulundu. (29.03.2017)

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BUSKİ

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER

ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ