E-BUSKİ ONLİNE ABONE REHBERİ ÖNERİ & TALEP SU VE ŞEHİR BURSA
DERGİSİ
SU ANALİZ
RAPORLARI
HİZMET NOKTALARI

BUSKİ’de masa tenisi şenliği

Buski Genel Müdürlüğü

BUSKİ’nin düzenlediği “Cumhuriyetimizin 100. Yılı Ferdi Masa Tenisi Turnuvası” büyük ilgi gördü. Güler Aydınalp, Elif Güner Açıcı ve Merve Sarıveli’den oluşan tertip komitesinin organizasyonuyla gerçekleştirilen sportif etkinliğe, 6’sı kadın, 50’si erkek olmak üzere, 56 BUSKİ çalışanı katıldı.

30 Ekim-7 Kasım 2023 tarihleri arasında Bursa Büyükşehir Belediyesi Belediye Spor Masa Tenisi Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvaya katılan sporcular, 4’erli kişiden oluşan 14 grupta mücadele verdi.

Ali Öztürk’ün birinciliği kazandığı turnuvanın ikinciliğini Abdullah Çelik elde etti. Şener Çağril ve Ahmet Özdemir ise üçüncülüğü paylaşan isimler oldu.

Turnuvanın birincisi ve ikincisine madalyalarını BUSKİ Genel Müdürü Güngör Gülenç verdi. Turnuvada üçüncülüğü paylaşan sporculara ise madalyalarını BUSKİ Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Koz takdim etti.

Çalışan memnuniyetine büyük önem verdiklerini belirten BUSKİ Genel Müdürü Güngör Gülenç, eğitim ve spor etkinlikleriyle çalışanlarına kurum aidiyet hissi vermeyi hedeflediklerini vurguladı.

Masa tenisi turnuvasının da bu hedefi gerçekleştirmeye yönelik sportif bir etkinlik olduğunu ifade eden Gülenç, turnuvaya katılım sağlayan sporculara teşekkür etti.

Turnuva Tertip Komitesi adına konuşan Merve Sarıveli de turnuvanın gerçekleştirilmesinde bulundukları destek nedeniyle, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, BUSKİ Genel Müdürü Güngör Gülenç, Bursa Büyükşehir Belediye Spor Yönetim Kurulu Üyeleri Cemil Ünlü ve Dergâh Mansur Alkan’a teşekkür etti.